ROBALE.PL – LAMPY NA OWADY

Home » ROBALE.PL – LAMPY NA OWADY
Adres strony internetowej: http://robale.pl
Telefon: 717575830
Oferta: lampy owadobójcze rażące oraz lepowe - lampy do domu oraz "przemysłowe"
Adres:
Obotrytów 11, Białogard, Polska, Dolnośląskie 78-200
O firmie:

Na chwilę obecną możemy Państwu zaoferować lampy owadobójcze (rażące i lepowe) od wiodących producentów, które są niezastąpione, gdy konieczne jest efektywne zwalczanie owadów latających. Proponowane przez nas lampy przeznaczone są zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego, np. w gastronomii, hotelach itd. Niezaprzeczalnym atutem tego rozwiązania jest fakt, że eksploatacja lamp owadobójczych jest bardzo tania. Proponowane przez nas urządzenia posiadają gwarancję producenta. Oferujemy lampy rażące oraz lepowe. Lampy na owady rażące wykorzystują specjalne promieniowanie, które wabi np. muchy, komary ćmy itd. Owady te giną porażone prądem elektrycznym, gdy tylko zetkną się z utrzymaną pod wysokim napięciem siateczką lampy. Również w przypadku urządzeń lepowych emitowane jest niewidzialne promieniowanie wabiące owady. W lampach tego typu jednak owady przyklejają się do wkładu lepnego, który należy co kilka dni wymieniać.
Lampy owadobójcze, skuteczni sprzymierzeńcy w walce z insektami!

Najważniejszymi pomieszczeniami, w których trzeba zwracać szczególną uwagę na utrzymanie perfekcyjnej czystości są kuchnia i toaleta. Szczególnie w tych miejscach użyteczności publicznej obowiązują konkretne normy sanitarne, których nie sposób ignorować. W tym wypadku skupmy się na problemach, z jakimi muszą zmagać się właściciele lokali gastronomicznych, w celu zachowania nienagannej czystości tych miejsc. Ich zmorą jest między innymi obecność insektów, które mogą skutecznie godzić w czystość, ponieważ zazwyczaj są nośnikiem różnych groźnych mikroorganizmów. Najbardziej uporczywymi owadami są muchy, mrówki, komary, pajęczaki oraz pluskwiaki. Owady przenoszą zarazki na dwa sposoby. Przede wszystkim mechanicznie przenosząc miliony mikrobów na swoich odnóżach. W tym głównie specjalizują się muchy. W większości są to zanieczyszczenia pochodzące z odchodów, gnijących resztek pokarmowych, powierzchni zwierząt itd. Zanieczyszczenia te potem najczęściej przenoszone są na jedzenie i powierzchnie, na których to jedzenie spożywamy. Muchy przyczyniają się najczęściej do rozsiewania jaglicy, która dziś okazuje się głównym czynnikiem ślepoty. Jest to globalny problem, na który cierpi aż blisko pół miliarda ludzi. Naukowcy dowiedli, że z kolei karaluchy należą do insektów, które powodują wzrost zachorowalności na astmę zwłaszcza wśród dzieci. Jak się okazuje, pluskwiaki to groźne źródło alergenów, które w efekcie sprzyja rozwojowi alergii oddechowych u najmłodszych.

Pierwszą linią obrony przed uporczywymi owadami, roznoszącymi choroby jest zachowanie czystości, ale również skuteczna dezynsekcja, miejsc szczególnie narażonych na pojawienie się różnego typu owadów. Dziś istnieje o wiele skuteczniejsza metoda likwidowania insektów, niż tradycyjne preparaty owadobójcze. Są to ich elektryczne odpowiedniki nowej generacji bezpieczne lampy owadobójcze wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dziś to niezbędne urządzenia zwłaszcza w lokalach użytkowych tj. restauracje, pokoje hotelowe, sklepy czy zakłady przetwórstwa spożywczego itd.
Lampa na owady - komary i muchy - skuteczne rozwiązanie!

W lampach tych zastosowano światło ultrafioletowe o odpowiednim spektrum fali (UV-A - 350 nm), które jest idealnym wabikiem na muchy, meszki, komary, mrówki itd. Lampy nie emitują żadnego zapachu czy dźwięku. Od wielkości lampy zależy natomiast zasięg działania. Przeciętnie lampy działają na powierzchni 100 m2, ale istnieją również znacznie większe zakresy. Owad wabiony światłem natrafia na przeszkodę w postaci elektrycznej siatki zwanej rusztem a następnie wpada do specjalnego pojemnika, który później łatwo można opróżnić. W lampach owadobójczych należy zmieniać świetlówki mniej więcej co 1 rok, najlepiej tuż przed masowym pojawieniem się większości owadów, a więc w okresie marzec-kwiecień.

Obecnie produkowane lampy są projektowane z myślą o dość wysublimowanych potrzebach Nabywców. Coraz częściej możemy spotkać lampy ultra-cienkie, dyskretnie wtapiające się w design pomieszczenia, przez co stają się prawie niezauważalne. Takie lampy warto stosować głównie w pomieszczeniach restauracyjnych i hotelowych, gdzie idealnie korespondują z ogólnym ich wystrojem. Są to lampy naścienne albo podwieszane na sufitach typu ON-TOP. To dodatkowo, świetne rozwiązanie w przypadku pewnych ograniczeń przestrzennych. Trzeba mieć na uwadze, że lampy owadobójcze wysokiej jakości powinny być opatrzone między innymi certyfikatem CE.

Send message to listing owner