Gabinet Masażu Andrzej Ogrodnik

Home » Gabinet Masażu Andrzej Ogrodnik
Adres strony internetowej: http://masazklasyczny.wroclaw.pl/
NIP: 8991402263
REGON: 022244179
Telefon: 601740097
Oferta: Zabiegi masażu klasycznego połączone z elektroterapią, muzykoterapią i koloroterapią.
Adres:
ul. Gen. J. Hallera 81a, Wrocław, Dolnośląskie 53-325
O firmie:

Zdrowie jest najważniejsze. Aby dopisywało nam przez wiele lat, powinniśmy o nie dbać. Jednym ze sposobów na to jest skorzystanie z zabiegów masażu klasycznego. Właśnie seanse masażu klasycznego stanowią podstawę oferty naszego gabinetu. Dodatkowo uzupełniamy je dodatkowymi technikami relaksacyjnymi: muzyką, terapią kolorem i polem magnetycznym oraz elektroakupunkturą.

Masaż ma pozytywny wpływ na nasze nerwy, łagodzi stres, odpręża, likwiduje nerwowe napięcie mięśni. Masaż poprawia ukrwienie w aktualnie masowanej części ciała. Zmniejsza dolegliwości, takie jak: napięcie psychiczne, skurcze mięśni, bóle mięśni i stawów oraz ból głowy. Zwiększa się krążenie w układach krwionośnym i limfatycznym. Zwiększa ukrwienie, dotlenienie i elastyczność skóry, pomaga wydalić z naszego ciała szkodliwe toksyny. Po sesji masażu odczuwamy błogość i lekkość.

Żyjąc w ciągłym stresie, walcząc o osiągnięcie sukcesu zasłużyłeś niewątpliwie na to, by pozwolić sobie na odrobinę czystego relaksu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Masaż korzystnie wpłynie na Twoje ciało i umysł.

Branża:   
Get directions from:
directions to:
ul. Gen. J. Hallera 81a, Wrocław, Dolnośląskie 53-325

Send message to listing owner