Weekendowa Szkoła Rodzenia Studio Medica

Home » Weekendowa Szkoła Rodzenia Studio Medica
Adres strony internetowej: https://studiomedica.pl/
NIP: 5742012159
REGON: 366741678
Telefon: 506113022
Adres:
ul. Inżynierska 49/U27, Wrocław, Dolnośląskie
O firmie:

Pierwsze dziecko w rodzinie stawia przed obojgiem rodziców wiele nowych dla nich wyzwań. Jak radzić sobie w trakcie ciąży? W jaki sposób przygotować się do porodu? Czy zapewnimy dziecku odpowiednią opiekę? W jaki sposób po połogu powrócić do dawnej formy? Właśnie rozwianiu podobnych wątpliwości i przygotowaniu pary na narodziny dziecka służą zajęcia odbywające się w Szkole Rodzenia Studio Medica.

Prowadzeniem zajęć zajmuje się zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny położnictwa, dietetyki, neurologii i fizjoterapii. Dla wygody pracujących par zajęcia prowadzone są w weekendy w formie dwóch trwających sześć godzin sesji – sobotniej i niedzielnej. Poruszane są na nich wszelkie aspekty związane z okresem ciąży, porodem, połogiem i opieką nad narodzonym dzieckiem. Studio Medica oferuje również opiekę po porodzie. Składają się na nią wizyty patronażowe, doradztwo laktacyjne i dietetyczne, kursy masażu Shantala, pierwszej pomocy pediatrycznej i chustonoszenia a także zajęcia gimnastyczne dla świeżo upieczonych mam.

Studio Medica to także salon fizjoterapeutyczny posiadający w ofercie szeroką gamę zabiegów. Specjalnością Studio Medica jest leczenie wszelakich rodzajów bólu, jak bóle w obrębie kręgosłupa, bóle przeciążeniowe mięśni i stawów, bóle wynikłe ze zmian zwyrodnieniowych. Koryguje się tu również wady postawy u dzieci i dorosłych. Studio zajmuje się również rehabilitacją niemowląt.

Branża:   
Get directions from:
directions to:
ul. Inżynierska 49/U27, Wrocław, Dolnośląskie

Send message to listing owner