Zakład Szklarski Majster Glass

Home » Zakład Szklarski Majster Glass
Adres strony internetowej: http://www.majsterglass.pl/
NIP: 8951373331
REGON: 930185399
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Telefon: 713466161
Oferta: drzwi szklane, szklane kabiny prysznicowe, podłogi szklane, schody szklane, balustrady szklane, ścianki szklane, zabudowy szklane, szklane panele kuchenne, lustra w ramach ze szkła topionego
Adres:
ul. Krzysztofa Kolumba 14, Wrocław, Dolnośląskie 51-503
O firmie:

Doskonałym sposobem na stworzenie większej powierzchni w dość małym pomieszczeniu, jest użycie instalacji szklanych. Optycznie przydają każdemu wnętrzu kilka metrów powierzchni więcej, natomiast też rewelacyjnie doświetlają ciemne zakątki mieszkania. Wiele ludzi decyduje się na wstawienie szklanych konstrukcji, jakimi są szklane ściany działowe wrocław. Mogą być one całkowicie prześwitujące, ale też o różnej gradacji przezierności. Mogą być zabarwione w masie lub bogato laminowane specjalnymi foliami, które posiadają wyrazisty odcień oraz ornament. Na przystosowanie takiej ściany działowej ze szkła do wysokiego wnętrza można zagospodarować powierzchnię 3,5 na 2,5. Grubość szkła powinna zawierać się w przedziale od 4 do 40 mm.

Odnośnie do układu tafli szklanej panuje tutaj całkowita dowolność. Tymczasem popularną formą pozostaje prostokąt czy też kwadrat. Przed szklarzem stoi kluczowe zadanie dostosowania grubości szkła do jego właściwości oraz rozpiętości, np. szkło laminowane. W tego typu ścianach i drzwiach na ogół nie wykorzystuje się szprosów. Gdy preferujemy szprosy, wskazane jest je dobrze ukryć. Jeżeli jednak pragniemy pokazać rolki, dobrze jeśliby prezentowały interesującą formę. Drzwi szklane mogą być stworzone w systemie piwotowym. Cóż to oznacza? Taka odmiana zawiasów warunkuje zainstalowanie ich w sufit czy też podłogę, tak żeby były niewidoczne. Daje to wrażenie, że szklane skrzydło drzwi przemieszcza się między podłogą a sufitem bez specjalistycznych zamocowań.

Drzwi szklane i szklane ściany działowe gwarantują ciekawy podział domowej przestrzeni. To doskonałe rezultaty wizualne i innowacyjne podejście do wystroju wnętrz. Szklarz stworzy konstrukcje szklane dokładnie z sugestiami klienta. Taka pomoc zaowocuje, w szybkim czasie, trwałą zabudową szklaną, która urozmaici klasyczne pomieszczenia domu. Dekoracyjne zabudowy szklane przenigdy nie będą droższe od solidnej klasy drzwi klasycznych, w takim razie warto w nie zainwestować.

Branża:   
Get directions from:
directions to:
ul. Krzysztofa Kolumba 14, Wrocław, Dolnośląskie 51-503

Send message to listing owner