Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Home » Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska
Adres strony internetowej: http://www.gawlowska.com.pl/
NIP: 8981153108
REGON: 363264255
Telefon: 663025800
Adres:
ul. Piłsudskiego 84A, Wrocław, Dolnośląskie 50-020
O firmie:

Wrocławskie Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska to niewątpliwa możliwość odbycia kompleksowej terapii pod nadzorem uznanych i doświadczonych specjalistów w swym fachu. Dzięki innowacyjnemu sprzętowi centrum proponuje specjalną terapię INDIBA Activ, krioterapię, taping czyli plastrowanie, fizjoterapię, laser wysokoenergetyczny jak i wyjątkowo wzięte: falę uderzeniową oraz leczenie terapią manualną.

Fala uderzeniowa

Terapia falą uderzeniową to uwalnianie dużego, niejednostajnego ciśnienia w dość krótkim okresie przy zastosowaniu specjalnego podajnika. Fala ta jest nakierunkowana w wybrane miejsce na ciele. Dzięki takiej terapii możemy w znacznym stopniu zmniejszyć napięcie mięśni, usunąć sztywne fibroblasty, zwiększyć poziom kolagenu jak i polepszyć krążenie jak i metabolizm. Po terapii falami uderzeniowymi wprowadzana jest również krioterapia.

Terapia manualna

Dzięki wykwalifikowanemu team'owi fachowców w Gabinecie Rehabilitacji Elżbiety Gawłowskiej mogą Państwo skorzystać z wszelkiego typu terapii manualnych. Jedną z rekomendowanych metod jest FDM, która pozwala na skuteczne leczenie mrowienia, drżenia w stawach, bólów różnorodne (w plecach, karku, ramion, po zwichnięciach, kontuzji sportowych, dotkliwych bólów tkanki jak również ograniczenia w poruszaniu się. Przeprowadzane są również zabiegi przy użyciu specjalistycznych narzędzi.
Dzięki ogromnej fachowości jak również otwartemu podejściu do terapii nasi fachowcy poprowadzą swych Pacjentów przez dowolną, nawet najcięższą terapię.

Branża:   
Get directions from:
directions to:
ul. Piłsudskiego 84A, Wrocław, Dolnośląskie 50-020

Send message to listing owner