Maskowy Bal. Stroje i kostiumy na Halloween dla dzieci i dorosłych

Home » Maskowy Bal. Stroje i kostiumy na Halloween dla dzieci i dorosłych
NIP: 8942849231
REGON: 021050527
Telefon: 605133161
Adres:
ul. Ludwika Solskiego 1A, Wrocław, Dolnośląskie 52-401
O firmie:

Świętowanie Halloween, a mianowicie nocy duchów związanej ze Świętem Zmarłych, to w Polsce stosunkowo nowa tradycja. Czyni ona jednak uczestnikom maskarad nie mniejszą radość niż w krajach, w których jest obchodzona od wielu wielu lat. To szczególna noc, podczas której stroje na halloween mienią się magiczną formą. To noc, kiedy każdy z nas może stać się dowolną mroczną postacią i uczcić noc duchów przez zabawę oraz bale.

Kostiumy i stroje dla milusińskich

Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal posiada w swym asortymencie ogromną paletę kostiumów dla dzieci. Między innymi należą do nich zabawne przebranka warzywek, a także przebranka wróżek dla dziewczynek, baśniowych bohaterów dla obojga płci jak również Batmana czy Supermana dla chłopaków. Wynajęcie stroju dla dziecka to wydatek od 20zł do 50zł.

Kostiumy dla dorosłych

Również szeroka jest oferta strojów dla dorosłych. W ich olbrzymiej gamie znajdują się między innymi stroje wzorowane na konkretne tematy, na przykład: Wersal, taneczne lata 90., Wild West, Boże Narodzenie, militaria, itd. Ponadto oferowane są też śmieszne przebrania, jak między innymi kostiumy dla par jak również kostiumy z inspirowane hitami filmowymi jak i stroje gwiazd. Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal posiada również stroje erotyczne różnego rodzaju. Pożyczenie przebrania dla dorosłych to wydatek rzędu od czterdziestu do osiemdziesięciu złotych, a w linii DELUXE od stu do dwustu złotych.
Dzięki strojom z wypożyczalni Maskowy Bal Halloween będzie niepowtarzalne dla wszystkich.

Branża:   
Get directions from:
directions to:
ul. Ludwika Solskiego 1A, Wrocław, Dolnośląskie 52-401

Send message to listing owner