Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica

Home » Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica
Adres strony internetowej: http://proterapeutica.pl/
NIP: 8961399071
REGON: 362700702
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Telefon: 663875291
Adres:
ul. Pochyła 21/1a, Wrocław, Dolnośląskie 53-512
O firmie:

Proterapeutica to prowadzona przez specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z pacjentami. Głównym przedmiotem naszej działalności jest oferowanie pomocy psychiatrycznej a także logopedycznej. Z sukcesami współpracujemy z cenionymi w dziedzinie psychologii specjalistami. Cały czas poszerzamy swoje horyzonty zawodowe poprzez udział w uznanych w środowisku kursach. Każdy zatrudniony przez nas specjalista systematycznie superwizuje swoje działania psychoterapeuty.

Oferujemy psychoterapię indywidualną dla dorosłych, par oraz małżeństw. Aktywnie pomagamy także małym pacjentom jak i nastolatkom, prowadzimy konsultacje specjalisty jak również leczenie psychiatryczne. Natychmiastowo diagnozujemy problemy logopedyczne najmłodszych, młodzieży oraz osób dorosłych. W przypadku wyjątkowej potrzeby, nasi terapeuci dokonają diagnozy za pośrednictwem komunikatora Skype.

W ofercie Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Proterapeutica znajdziecie Państwo również wizyty domowe. Leczmy wszelakie zaburzenia lękowe, natury depresyjnej, osobowościowe, czy też uzależnienia. Wspomagamy wychodzić z różnego podłoża problemów osobistych. Nasz gabinet działa w Wrocławiu. Rejestracji możecie Państwo dokonać poprzez stronę internetową, telefonicznie jak również osobiście.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą witrynę, gdzie odnajdą Państwo więcej pomocnych szczegółów na temat naszej Poradni jak i zatrudnionych przez nas terapeutów. Równocześnie rekomendujemy również nasz blog, na którym odnajdziecie Państwo wiele godnych uwagi felietonów, które przybliżą charakter naszej działalności jak również rozwiną Państwa wiedzę z tematyki psychologii.

Branża:   
Get directions from:
directions to:
ul. Pochyła 21/1a, Wrocław, Dolnośląskie 53-512

Send message to listing owner