Lean Management Consulting Group

Home » Lean Management Consulting Group
Adres strony internetowej: http://www.lmcg.com.pl/
NIP: 7511384991
REGON: 365734140
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Telefon: 577791116
Adres:
ul. Ostrowskiego 7, Wrocław, Dolnośląskie 53-238
O firmie:

Wysoka efektywność to obecnie podstawowy warunek, by firma sprostała wyzwaniom rynku. Skupienie się na potrzebach i oczekiwaniach odbiorców, sprawne zarządzanie, niskie koszty, zoptymalizowane procesy, zaangażowany personel to tylko niektóre cechy nowoczesnej firmy. Co zrobić, by firma działała w sposób optymalny? Jedną z opcji jest zastosowanie autorskich rozwiązań do których dojdziemy przy użyciu metody prób i błędów. Lepiej jednak skorzystać z doświadczeń przedsiębiorstw, które są liderami w dziedzinie zarządzania. Taką właśnie firmą jest koncern Toyota. To właśnie filozofia działania Toyoty legła u podstaw koncepcji kierowania przedsiębiorstwem Lean management.

To już nie korygowanie pojedynczych procesów. Szczupłe zarządzanie zmienia całkowicie filozofię funkcjonowania przedsiębiorstwa a podstawą jest ciągłe doskonalenie na wszystkich szczeblach firmy. Właśnie szeroko pojętym wprowadzaniem filozofii Lean w przedsiębiorstwach zajmuje się firma Lean Management Consulting Group. Firma przeprowadza kompleksowe szkolenia dla kadry kierowniczej oraz personelu pokazujące możliwości, jakie stwarza wprowadzenie Lean w przedsiębiorstwie oraz uczące pracy z wykorzystaniem narzędzi i metod wchodzących w skład Lean. Oczywistym jest, że firma nie koncentruje się jedynie na przybliżaniu idei i narzędzi Lean Management.

Lean Management Consulting Group to także aktywny udział w opracowaniu strategii dla danej firmy, wsparcie radą przy wprowadzaniu poszczególnych narzędzi Lean. Przeprowadza także wszechstronne audyty stwarzające możliwość określenia mocnych stron firmy i wyznaczenia kierunków jej rozwoju, monitorujące stopień zaawansowania prac nad wdrożeniem Lean Management a po ich zakończeniu funkcjonowania systemu w firmie. Firma zajmuje się również organizacją konferencji Lean. Uczestniczący w nich mogą pogłębiać swe kwalifikacje i znajomość Lean uczestnicząc w prelekcjach, warsztatach a także poprzez wymianę doświadczeń z przedstawicielami innych przedsiębiorstw.

Branża:   
Get directions from:
directions to:
ul. Ostrowskiego 7, Wrocław, Dolnośląskie 53-238

Send message to listing owner