Psycholog Dziecięcy Agata Brzezińska

Home » Psycholog Dziecięcy Agata Brzezińska
Adres strony internetowej: http://agatabrzezinska.pl/
NIP: 8971702619
REGON: 364936188
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Telefon: 792010815
Oferta: Konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży. Terapia ADHD
Adres:
ul. Poranna 41/3 53-026 Wrocław
O firmie:

Potrzebujesz fachowej pomocy psychologicznej dla malucha na terenie Wrocławia? Zachęcamy do sprawdzenia oferty gabinetu terapeutycznego dla dzieci prowadzonego przez doświadczoną panią psycholog Agatę Brzezińską. Terapia pociech prowadzona jest przede wszystkim w zakresie impulsywnych zachowań, problemów emocjonalnych, nadmiernej potrzeby ruchu albo trudności w nauce. Rozpoznanie oraz leczenie ADHD opiera się na użyciu specjalistycznych metod dostosowanych do pociechy.

Na wizytę zapraszamy również opiekunów tych pociech, które maja problemy adaptacyjne, złe sny, problemy ze spaniem czy wszelkiego rodzaju lęki. Tylko kompetentny psycholog może odpowiednio poprowadzić leczenie pociechy, które da szybkie i zauważalne efekty. Psycholog dziecięcy realizuje nie tylko pomoc, ale jest między innymi wielkim wsparciem dla pacjenta. Gabinet został zoptymalizowany dla potrzeb najmłodszych, dzięki temu pociechy czują się w nim swobodnie, co jest bardzo ważne dla sukcesu psychoterapii.

Na pierwszą konsultację można umówić się przez telefon lub poprzez specjalny formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej. Celem pierwszej konsultacji jest poznanie podopiecznego, jego opiekunów oraz ustalenie problemu. Po określeniu problemu zalecane jest skuteczne leczenie z zastosowaniem konkretnego rodzaju terapii. Proponowane rodzaje psychoterapii to przykładowo terapia metodą RSA czy ruchu rozwijającego, jak i klasyczna terapia psychologiczna. Więcej wiedzy można uzyskać kontaktując się telefonicznie.

Branża:   
Get directions from:
directions to:
ul. Poranna 41/3 53-026 Wrocław

Send message to listing owner