FULL SPORT Patryk Grendysa

5.0
  1. Home
  2. »
  3. FULL SPORT Patryk Grendysa
Adres strony internetowej:
NIP: 813-340-34-22
REGON:

180440558

Telefon: 510722844
Oferta:

meble tapicerowane, stoły i krzesła, meble do sypialni, łóżka, komody, szafki rtv, meblościanki, sofy i kanapy, narożniki, szklane stoły, drewniane krzesła

Adres:
Strażów 316 36-073
O firmie:

Firma produkująca meble ma zaszczyt przedstawić swój meblowy sklep internetowy działający pod nazwą "Meblowy Guru" gdzie mają Państwo dostęp do setek artykułów meblowych dostępnych online. Wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli pozwoliło nam dojść do perfekcji w dziedzinie produkcji mebli oraz zyskać zaufanie Klienta, który przekonał się o rzetelności naszej pracy.

Doświadczenie w produkcji mebli mamy poparte ponad dwudziestoletnim stażem w produkcji mebli tapicerowanych oraz mebli stołowych z fornirowanymi stołami i drewnianymi krzesłami na czele. Do momentu otwarcia meblowego sklepu w systemie online nasze meble sprzedawane były wyłącznie hurtowo na terenie całej Polski - teraz dla Klienta detalicznego udostępniamy sklep meblowy online z cenami na poziomie hurtu, więc poza bezpieczeństwem oraz wygody podczas zakupów zapewniamy też najniższe ceny w sieci w stosunku do jakości mebli.

Zakupione meble dowozimy do domu Klienta na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Poza meblami tapicerowanymi posiadamy również meble do sypialni z komfortowymi materacami i stabilnymi łóżkami zapewniającymi zdrowy oraz spokojny sen. Kompleksowe wyposażenie pokoju dziennego to również nasza specjalność. Komody do salonu, szafki RTV oraz różnego rodzaju meble wypoczynkowe to tylko część naszej szerokiej oferty.

Zakupów można również dokonać w systemie ratalnym co pozwala na większe możliwości w meblowaniu mieszkań. Cała procedura odbywa się online na zasadach uproszczonych.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator