ECR. Program aukcyjny

0.0
  1. Home
  2. »
  3. ECR. Program aukcyjny
Adres strony internetowej:
NIP: 8942976550
REGON:

021014968

Godziny otwarcia:
Mon. 09:00 - 17:00
Tue. 09:00 - 17:00
Wed. 09:00 - 17:00
Thu. 09:00 - 17:00
Fri. 09:00 - 17:00
Sat. Closed
Sun. Closed
E-mail: info@ecr.com.pl
Telefon: 801009409
Oferta:

Obsługa sprzedaży sprzętu poleasingowego, powindykacyjnego oraz pojazdów poflotowych i z wynajmów długoterminowych. Oprogramowanie i systemy aukcyjne.

Adres:
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
O firmie:

Faktem jest, iż do sukcesu niezbędny jest dobry produkt. Jednakże nawet doskonalej jakości usługa czy też rzeczy nie rozejdą się w mig bez odpowiednio przygotowanej sieci dystrybucji. W dobie Internetu ten, którego usługę, towar nie można kupić online, w gruncie rzeczy nie istnieje. Dlatego też należy zatroszczyć się o sprawny sposób sprzedaży swoich towarów.

Niewątpliwie każdy towar możemy sprzedać przy wsparciu szeroko dostępnych serwisów. Jednak, ile zamienników naszych produktów zaproponują owe serwisy aukcyjne? Ile innych sugestii kupna będzie można spotkać na takich serwisach? Czasami też przez takie kwestie czy może bardziej wyraziste reklamy nasz produkt może przegrać z towarem nawet gorszej jakości. Jak zatem znaleźć dobre wyjście z takiej sytuacji? Odpowiedź jest dość prosta – stworzyć własny system aukcyjny, dostosowany do naszej strony WWW. Idealnym przykładem jest korzystanie z programu AfterLease Box.

Przypisany system to najlepsze rozwiązanie dla każdego, bez wyjątku, producenta. Co istotne – wszystkie produkty oferowane na nim należą do nas. Prócz tego ich prezentacja przebiega w sposób fachowy i za każdym razem zgodny z założeniami naszej firmy. Co znamienne nigdy nie przydarzy nam się sytuacja, iż prezentowane informacje są błędne – dzięki bardzo prostemu panelowi, który podlega naszej witrynie, przez cały czas będziemy mogli dbać o dobry przepływ informacji. Uaktualnienia systemu są często dokonywane wedle życzeń, bez względu na to, czy prowadzenie systemu należy do zadań wewnętrznych, czy zostaje powierzone ECR.

Dodatkowo korzystanie z przypisanego systemu aukcyjnego daje szereg korzyści mających związek z danymi. Nie tylko ich uzupełnianie regularne jest znamienna, ale także ich przepływ pomiędzy rozmaitymi organami przedsiębiorstwa oraz pracownikami jak również i ich ochrona to elementy gwarantowane między innymi przez oprogramowanie AfterLease Box jak i Wesel. Oferuje on także tworzenie kopii wszystkich danych.

Z zewnątrz umieszczanie swoich towarów na znane serwisy może wydawać się znacznie łatwiejsze oraz szybsze, aniżeli tworzenie systemu dedykowanego własnej stronie internetowej. Pozory jednakże są mylące. Wdrożenie systemu aukcyjnego proponowanego przez Europejskie Centrum Remarketingu nie tylko nie wymusza skomplikowanych instalacji, lecz także poparte jest wielopłaszczyznowym wsparciem ze strony firmy oferującej. Kontrolowanie takich systemów przebiega przez 24h na dobę, nie musimy się zatem martwić się o utratę rzeszy klientów w przypadku ewentualnego wystąpienia jakiegoś błędu.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator