Arti-Bau. Producent etykiet samoprzylepnych

0.0
  1. Home
  2. »
  3. Arti-Bau. Producent etykiet samoprzylepnych
Adres strony internetowej:
NIP: 8971746284
REGON:

020841468

Telefon: 717822678
Oferta:

Wszelkiego rodzaju etykiety samoprzylepne na roli.

Adres:
ul. Brzozowa 8, Wrocław, Dolnośląskie 55-040 Ślęza
O firmie:

Arti-Bau sp. z o.o. to pionierska na Dolnym Śląsku cyfrowa drukarnia etykiet na rolkach. Wąska wstęga druku cyfrowego umożliwia zamawianie etykiet w prognozowanych do produkcji nakładach, w niskich nakładach, np. przy akcjach promocyjnych, testach produkcyjnych, a także produkcję etykiet  spersonalizowanych oraz dodruk na etykietach już wykonanych.

Jakość druku gwarantuje atrament UV, który zapewnia mu wytrzymałość,  a odbitki są odporne na czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz, mechaniczny nacisk, substancje chemiczne. Każdy klient otrzymuje indywidualną wycenę projektu oraz możliwość wykonania cyfrowego druku próbnego. 

Arti-Bau stosuje do produkcji nowoczesne maszyny, w tym jako pierwsza firma w Europie wprowadziła hybrydowe urządzenie Mark Andy Digital Series. Jetrion 4830UV jest maszyną inkjetową do druku z rolki na rolkę.
Firma oferuje krótkie terminy realizacji projektów od 3 do 7 dni przy druku cyfrowym oraz druku z flekso, jak również promocje i premiowanie polecenia zaprzyjaźnionej firmie.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator