Royal Taxi Wrocław

0.0
  1. Home
  2. »
  3. Royal Taxi Wrocław
NIP: 8942818992
REGON:

020936335

Telefon: 530303020
Adres:
ul. Odkrywców 17 53-212 Wrocław
O firmie:

Royal Taxi to sieć taksówek działająca na terenie Wrocławia. Oferujemy wiele wygodnych rozwiązań w zakresie transportu osobowego. Wśród naszej załogi znajdują się sami doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni kierowcy. Na specjalne życzenie klienta możemy wysłać samochody 6-osobowe, dzięki czemu większa grupa osób będzie mogła zapłacić za jeden, a nie dwa kursy w tym samym kierunku.

Innowacyjnym, wprowadzonym przez nas rozwiązaniem jest aplikacja na smartfona. Dzięki niej nie ma potrzeby wykonywania telefonów do siedziby firmy celem zamówienia pojazdu - można zrobić to w łatwy i przejrzysty sposób przez naszą mobilną aplikację. Royal Taxi oferuje także kompleksowe usługi transportu z i na wrocławskiej lotnisko. Uwaga - mamy atrakcyjne ceny względem konkurencji! Poza standardowymi usługami taxi przyjmujemy także nieszablonowe zlecenia.

Wykonujemy transporty na zlecenie osób trzecich, a także pomagamy w kryzysowych sytuacjach, w których Twój samochód nie może odpalić. Nasi kierowcy za drobną opłatą spróbują odpalić go awaryjnie. Ponadto posiadamy także ofertę dla klientów VIP, która polega na umożliwieniu przejazdu samochodem wyższej klasy z eleganckim obiciem i klimatyzacją.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator