Auto GTA Skup Aut Wrocław

0.0
  1. Home
  2. »
  3. Auto GTA Skup Aut Wrocław
Adres strony internetowej:
NIP: 8951876724
REGON:

020742967

Telefon: 730117117
Adres:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
O firmie:

Skup samochodów Auto GTA mający swoją siedzibę we Wrocławiu przyjmie od klientów wszystkie modele samochodów, pochodzące z roczników 1990-2017. Co najważniejsze kierowcy mogą dostarczyć do skupu auta osobowe, ciężarowe, dostawcze czy też nawet zabytkowe. Kupowane samochody są też odbierane transportem firmy bez dodatkowych opłat bezpośrednio od sprzedającego.

Istotną informacją przy załatwianiu formalności jest to, iż samochody nie muszą posiadać aktualnych opłat, pracownikom nie trzeba też dostarczać dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. Tym sposobem formalności załatwiane są od ręki, po zaakceptowaniu przez klienta wstępnej wyceny.

Skup aut zajmuje się realizowaniem transakcji z udziałem aut zniszczonych, powypadkowych, zaniedbanych, używanych, ale też nowych. Wszystko zależy od tego, z jakim samochodem do skupu zawita klient. Zainteresowani mogą bazować również na wycenie online, co przydaje się np. w przypadku osób, które nie zamieszkują na terenie Wrocławia, a chcą skorzystać z firmowych usług. Skup przyjmie także auta nadające się jedynie do złomowania lub też kasacji, nie ma co do tego żadnych ograniczeń.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator