Portal aukcyjny Poleasingowe.pl

0.0
  1. Home
  2. »
  3. Portal aukcyjny Poleasingowe.pl
Adres strony internetowej:
NIP: 8942976550
REGON:

021014968

E-mail: info@ecr.com.pl
Telefon: 801009409
Adres:
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
O firmie:

Poleasingowe.pl to serwis internetowy, zapewniający kompleksowe i nowoczesne usługi w zakresie licytacji maszyn i pojazdów poleasingowych, poflotowych i powindykacyjnych. Dysponujemy szeroką, codziennie aktualizowaną ofertą samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, przyczep i naczep, autobusów, ciężkich maszyn przemysłowych i rolniczych, sprzętu medycznego, budowlanego oraz biurowego i wyposażenia gastronomii.

Maszyny na aukcjach przeprowadzanych w serwisie Poleasingowe.pl, pochodzą od sprawdzonych przedsiębiorstw leasingowych, instytucji i banków. Gwarantujemy Państwu przejrzysty i transparentny proces aukcyjny, atrakcyjne ceny i opisy oferowanego sprzętu, pochodzące od biegłych rzeczoznawców. Zakup z nami będzie dla Państwa naprawdę szybki i prosty.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zakupy w naszym serwisie, to bezpieczne rozwiązania informatyczne, bogaty asortyment wartościowych, poleasingowych urządzeń i szybki kontakt z naszymi konsultantami. Aby wziąć udział w licytacji, wystarczy się zarejestrować.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator