Helemejko Centrum Medyczne

0.0
  1. Home
  2. »
  3. Helemejko Centrum Medyczne
NIP: 8981029578
REGON:

930332280

Godziny otwarcia:
Mon. 03:00 PM - 08:00 PM
Tue. Closed
Wed. 03:00 PM - 08:00 PM
Thu. Closed
Fri. Closed
Sat. Closed
Sun. Closed
Telefon: 660206896
Adres:
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
O firmie:

Centrum Medyczne Helemejko we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu zespołu oka suchego. Dzięki zabiegowi dokonywanemu przy użyciu specjalistycznego urządzenia Rexon-Eye, okuliści z Centrum Helemejko mogą w łatwy sposób przywrócić prawidłową kondycję warstw filmu łzowego. Zabieg jest w stu procentach bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny dla pacjenta. Gwarantuje on trwały efekt, natychmiastowo po zakończeniu zabiegu.

Rexon-Eye dzięki zaawansowaniu technologicznego jako jedyne urządzenie na świecie w pełni eliminuje zespół oka suchego powodowanego nieprawidłową pracą gruczołu Meiboma. Urządzenie działa na zasadzie wysyłania w rejon oko niewielkich dawek prądu o wysokiej częstotliwości, które oddziaływają na proces regeneracji komórek. Pełen zakres zabiegu składa się na cztery dwudziestominutowe serie, pomiędzy którymi muszą nastąpić tygodniowe przerwy.

Leczenie tego schorzenia bywa zwykle długotrwałe, jednak dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego rozwiązania skraca się jego czas do absolutnego minimum. Skuteczność zabiegu wykonywanego w Centrum za pomocą urządzenia Rexon-Eye potwierdzają badania naukowe.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator