Firma Sprzątająca ABC-Service

0.0
  1. Home
  2. »
  3. Firma Sprzątająca ABC-Service
Adres strony internetowej:
NIP: 8980025555
REGON:

930522767

Telefon: 713544354
Adres:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
O firmie:

Specjalistyczna i profesjonalna firma sprzątająca i ochroniarska ABC-Service z siedzibą we Wrocławiu oferuje kompleksowe usługi związane z utrzymaniem czystości, zarówno we wnętrzach budynków, jak i też na zewnętrznych terenach. Dodatkowo świadczymy usługi w ochronie osób i mienia, a także zajmujemy się konserwacją terenów zielonych, zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu przeznaczonego do sprzątania oraz sprzedażą chemii czyszczącej.

W naszej ofercie znajduje się między innymi, pranie wykładzin, mycie elewacji i okien, koszenie trawników czy transport odpadów. Bezustannie staramy się podnosić standard naszych usług, a także inwestujemy w coraz to nowszy sprzęt. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów.

Posiadamy duże doświadczenie oraz kadrę pracowniczą, charakteryzującą się dużą i bogatą wiedzą oraz dbałością o jak najlepsze wykonywanie swojej pracy. Każdą wycenę naszych usług robimy indywidualnie. Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do współpracy.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator