Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław

5.0
  1. Home
  2. »
  3. Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław
Adres strony internetowej:
NIP: 8971708697
REGON:

021409951

Telefon: 530545002
Adres:
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
O firmie:

W Klinice Zdrowego Umysłu wyleczyć można depresję oraz agresję. Specjaliści pomagają, gdy pojawiają się nasilenia lęków i niepokoju, zaburzenia odżywiania, zaburzenia seksualne, problemy w związkach, na przykład brak zrozumienia, częste kłótnie, gdy partnerzy oddalają się od siebie i tracą sobą zainteresowanie. Do psychologa zgłosić się można także z nerwicą, anemią, z problemami rodzinnymi, na przykład po śmierci bliskiej osoby itd.

Profesjonaliści prowadzą konsultacje dla dzieci i młodzieży, terapie po angielsku, terapie małżeńskie itp. W ofercie są także wizyty domowe, porady dietetyka, terapie indywidualne. Psychoterapeuci z Kliniki Zdrowego Umysłu są skuteczni, dzięki temu jest szansa na szybki powrót do prawidłowego funkcjonowania.

Specjaliści są mili, posiadają doświadczenie i wiedzę, wzbudzają zaufanie, chętnie pomagają ludziom. Mają wielu zadowolonych pacjentów. Udzielają cennych wskazówek, dopasowują indywidualnie ilość sesji i terapię do pacjenta, ceny za wizyty są atrakcyjne.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator