Sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl

0.0
  1. Home
  2. »
  3. Sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl
Adres strony internetowej:
NIP: 9150000963
REGON:

008479373

Telefon: 717334511
Adres:
ul. B. Chrobrego 7 55-100 Trzebnica
O firmie:

Jeśli szukacie Państwo miejsca, gdzie zakupicie wysokiej jakości parasole to odwiedźcie stronę internetową sklepu ParasoleDlaCiebie.pl. Znajdziecie w tym miejscu bardzo bogaty wybór parasolek. Dla Pań przeznaczone są parasole o przeróżnych kolorach i wzorach, zarówno takie które można złożyć i z powodzeniem schować do torebki, jak również te o większych wymiarach.

Parasole z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl fot.1

Ponadto są dostępne takie produkty chroniące przed deszczem, które można wykorzystać na specjalne okazje, na przykład w dniu ślubu czy podczas spotkania z przyjaciółkami. Oprócz takich, które są ochroną w deszczowe dni, zakupicie również parasole przeciwsłoneczne. Z kolei Panowie mogą się zaopatrzyć w parasole klasyczne w ciemnych kolorach oraz te należące do bardzo eleganckich, czyli posiadających drewnianą rączkę.

Parasole z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl fot.2

Sklep internetowy przygotował również bogatą propozycję dla najmłodszych. Istnieje możliwość zakupu produktów z opisywanego powyżej asortymentu, które charakteryzują się pięknymi kolorami, a także są dopasowane rozmiarem i wagą dla maluchów. W przypadku zakupu w kwocie minimum 100 złotych, możecie Państwo liczyć na darmową przesyłkę.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator