P.G. GROUP Sp. z o.o. – producent obróbek blacharskich

0.0
  1. Home
  2. »
  3. P.G. GROUP Sp. z o.o. – producent obróbek blacharskich
Adres strony internetowej:
NIP: 8961302657
REGON:

932645847

Telefon: 713169301
Adres:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
O firmie:

Od bardzo wielu lat nasza firma zajmuje się produkcją produktów ze stali i metali nieżelaznych oraz obróbką tego rodzaju produktów. Najważniejszymi cechami, które charakteryzują nasze usługi, jest dbanie o zadowolenie klienta oraz dostarczanie produktów tylko i wyłącznie wysokiej jakości. Wśród produktów, które dostarczamy, znajdują się panele trapezowe, rynny, obróbki blacharskie, profile konstrukcyjne i wiele innych.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

Możemy pochwalić się bardzo wieloma wykonanymi realizacjami, które są doskonałym świadectwem zarówno wykonywanych przez nas usług, jak i dostarczanych produktów. Poza dostarczaniem produktów w naszej firmie świadczymy także szereg usług, wśród których znajduje się między innymi cięcie laserowe, tworzenie perforacji, zaginanie czy też wykrawanie.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

Podczas wykonywania naszych usług i produktów stosujemy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na wykonanie każdej powierzonej nam usługi. Jesteśmy pewni, że nasze usługi i produkty zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy serdecznie.

Branża:

Send message to listing owner

Send message to moderator